WARSZTATY W JAŚCE

Warsztaty INNER.SKI

Rozpoczynają się wraz z nadejściem zimy. Zwykle są to okolice grudnia. Z uwagi na duże obłożenie narciarzy w okresie świąt i ferii zimowych, najlepiej jest wybierać terminy grudniowe, początek stycznia, marzec i w zależności od sezonu nawet do połowy kwietnia.

Zgodnie z metodą INNER.SKI, opierającą się na trzech elementach JA – I – NARTY, warsztaty INNER.SKI składają się też z trzech elementów. Zaczynamy rano, przed śniadaniem, powitaniem słońca, medytacją i ćwiczeniami oddechowymi. Po śniadaniu jedziemy na warsztat narciarski. Po nartach, przed kolacją, wchodzimy na salę gimnastyczną gdzie ćwiczymy czucie i świadomość ciała, czyli body carving. Po kolacji, w celu porównania odczuć z jazdy na nartach z rzeczywistą jazdą, siadamy przed ekranem i analizujemy zapis wideo ze stoku.

Tak wygląda pełny warsztat INNER.SKI. Istnieje też możliwość skorzystania tylko z warsztatu narciarskiego zarówno indywidualnie, jak i grupowo. W zależności od dnia tygodnia warsztaty takie prowadzone są w poniedziałki i środy wieczorem. Natomiast we wtorki, czwartki i piątki, rano. W weekendy jeździmy wcześnie rano lub wieczorem.

Jeszcze kilka słów o Warsztacie narciarskim, który odbywa się na stoku warsztatowym, na którym wszyscy się widzimy i każdy indywidualnie rozwija swoje umiejętności. Na początku jeździmy w grupie. Z czasem rozjeżdżamy się po stoku i przechodzimy do krótkich indywidualnych spotkań rozwijających i korygujących indywidualnie postępy każdego uczestnika.

Podobnie jak INNER.SKI jest nowatorską metodą jazdy na nartach, podobnie też, nauka jazdy oparta o STOK WARSZTATOWY, jest nowatorską metodą nauki, w której grupa osób uczona jest w sposób indywidualny.

Częsty kontakt z kamerą, daje możliwość wieczornej analizy postępów każdego z kursantów.

„Carving, to nie tylko rozwój technik narciarskich, to również rozwój technik uczenia. Do nauki nowych elementów w technice jazdy, potrzebujemy nowego podejścia do ucznia. Technika carvingowa, to technika czucia nie tylko nart, własnego ciała, ale i ucznia”
Marek Ogorzałek – „SKI – magazyn dla narciarzy” NR 25 marzec 2006

CENNIK

Zajęcia indywidualne na stoku1 h – 90 zł

Zajęcia grupowe na stoku 3 h  90 zł/ osobę

zajęcia dopołudniowe09.00 – 12.00 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek)

zajęcia popołudniowe17.00 – 20.00(poniedziałek, środa)

PEŁNY DZIEŃ WARSZTATOWY 250 zł

CENA ZAWIERA

1. nocleg, wyżywienie HB
  2. 30 min ćwiczenia poranne (ćwiczenia oddechowe i medytacja)
  3. 3 h warsztat narciarski
  4. 1 h ćwiczenia czucie ciałe bodycarving
  5. analiza video.

WEEKEN INNER.SKICENA 450 ZŁ

W cenie

2 x nocleg,

2 x wyżywienie HB,

2 x 4 h warsztaty narciarskie,

2 x 1 h bodycarving,

2 x 20 min ćwiczenia poranne

Dzień rozpoczęcia warsztatów

Dzień warsztatowy

Dzień zakończenia warsztatów

marek@inner.ski

tel 608554058

Jasienica leży w dogodnym miejscu koło Bielska–Białej. W zależności od warunków terenowych mamy stąd około 30 km do: Szczyrku

Tyle samo do Wisły. Na zdjęciu Nowa Osada.

A to wiślańskie Klepki.

Trochę dalej jest, bo około 45 km. do Istebnej. Na zdjęciu Złoty Groń.

Zapraszam Marek Ogorzałek